Konferencja "Żyj Świadomie"

16.01.2018

Już 22 stycznia 2018 roku gościem specjalnym Konferencji "Żyj Świadomie", która odbędzie się w sali kongresowej AWFiS w budynku głównym będzie: PAWEŁ ZAREMBA - który od 50 lat zajmuje się sportem. Jest wielokrotnym Mistrzem Świata w sztukach walki i biegach przeszkodowych. 14 lat temu zachorował na nowotwór i od tego momentu przywiązuje ogromną wagę do profilaktyki zdrowotnej. W czasie konferencji prowadzonych w ramach Kampanii „Żyję Świadomie” opowiada o tym, w jaki sposób udało mu się pokonać chorobę. Szczególną uwagę zwraca na odpowiednie nawadnianie oraz oczyszczanie organizmu z toksyn, właściwe odżywianie połączone zuzupełnianiem niedoborów witamin i minerałów oraz aktywność fizyczną.

ZAPRASZAM, JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ I PODZIELIĆ SIĘ Z INNYMI:

Dlaczego warto prowadzić aktywny tryb życia i jak ważną rolę odgrywa w procesie zdrowienia?
Jak zadbać o kluczowe elementy zdrowia?
Jakie są najczęstsze przyczyny zachorowań na nowotwór?
Jaka jest różnica pomiędzy zdrową komórką a komórką nowotworową?
Dlaczego woda jest tak istotnym elementem w życiu człowieka?
Jak skutecznie odtruwać organizm z toksyn i odbudować prawidłową florę bakteryjną?
Jak zatroszczyć się o swój organizm i cieszyć się nim cały czas?
Jak sobie pomóc, gdy już chorujemy?

„Żyj świadomie” to ogólnopolska akcja Instytutu Profilaktyki Zdrowia, mająca na celu szerzenie wiedzy i propagowanie świadomego stylu życia. Aktywny udział w tej akcji biorą specjaliści z różnych dziedzin, między innymi: medycyny konwencjonalnej, medycyny naturalnej, biologii, fizjoterapii, psychologii, dietetyki, sportu, bezpieczeństwa oraz ekologii.

Podczas cyklu konferencji przekazywana jest idea profilaktyki istotna na wszystkich poziomach funkcjonowania człowieka zgodnie z tezą „w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Akcja ta nastawiona jest na zmianę konwencji i stworzenie nowego trendu – myślenie poprzedza działanie.

Zapraszamy na spotkanie z "Żyj Świadomie"

Gdańsk 22.01.2018 r. (poniedziałek) godzina 17:45

Prowadzący: Paweł Zaremba

Miejsce: Akademia Wychowania i Sportu w Gdańsku Sala Kongresowa w budynku głównym

Adres: ul. Kazimierza Górskiego 1, Gdańsk-Żabianka

Koordynator spotkania: Agnieszka Czujko tel 605 314 687 agnieszka.czujko8@gmail.com

Rezerwacja / Ilość miejsc ograniczona / wejściówki są w cenie 20 zł do zakupu przez stronę www.zyjswiadomie.pl przy mieście Gdańsk, na spotkaniach biznesowych klubów zdrowia w Gdańsku lub telefonicznie i @ u organizatora.

Wróć