KATEDRA PROMOCJI ZDROWIA
Kontakt: Sekretariat Wydziału Turystyki i Rekracji ul. Kazimierza Górskiego 1
80-336 Gdańsk
Telefon Sekretariat: (058) 55-47-125
Adres e-mail:sekretariat-tir@awf.gda.pl

 

Dyżury pracowników w roku akademickim 2019/2020

Kierownik Katedry
dr hab. Zbigniew Jastrzębski, prof. AWFiS
pok. 218 bl.A
wew. 138
dyżury: wtorek 10:45 - 12:15
e-mail:zbigniew.jastrzebski@awf.gda.pl

 

Zakład Biomedycznych Podstaw Zdrowia

Kierownik Zakładu
dr hab. Katarzyna Prusik, prof. AWFiS
pok. 106
wew. 122
dyżury: poniedziałek 09:30 - 11:00 
e-mail:katarzyna.prusik@awf.gda.pl

dr hab.Zbigniew Jastrzębski, prof. AWFIS
pok. 218 bl.A
wew. 138
dyżury: wtorek 10:45-12:15
e-mail:zbigniew.jastrzebski@awf.gda.pl

dr Łukasz Radzimiński
pok. 208
wew. 349
dyżury: poniedziałek 09:00-10:30 Konsultacje 21 października zostają ODWOŁANE. Najbliższe konsultacje odbędą się 22 października br. w godzinach 9:00 - 10:30.
e-mail:lukasz.radziminski@awf.gda.pl

 

Zakład Psychologii Zdrowia

Kierownik Zakładu
dr hab. Mariusz Lipowski, prof. AWFiS
pok. 7 blok A
wew. 471
dyżury: wtorek 11:30 - 13:00 oraz środa 12:00 - 13:30 (p. 7 blok A).
e-mail:mariusz.lipowski@awf.gda.pl

dr Magdalena Jochimek
pok. 218
wew. 474
dyżury: poniedziałek 09:00-10:30 21 października br. konsultacje odwołane.
e-mail:magdalena.jochimek@awf.gda.pl

dr Daniel Krokosz
pok. 218
wew. 474
dyżury: wtorek 08:45-10:15 
e-mail:daniel.krokosz@awf.gda.pl

 

Zakład Rekreacji i Turystyki Kwalifikowanej

Kierownik Zakładu
dr hab. Krzysztof Prusik, prof. AWFiS
pok. 206
wew. 473
dyżury: wtorek 10:30 - 12:00
e-mail:krzysztof.prusik@awf.gda.pl

dr Zbigniew Ossowski
pok. 205
wew. 184
dyżury: wtorek 10:30 - 11:25 oraz 16:05 - 16:40
e-mail:zbigniew.ossowski@awf.gda.pl

dr Monika Wiech
pok. 205
wew. 184
dyżury: wtorek 12:15-13:45 w p. 4AB (Sekretariat UTW AWFiS)
e-mail:monika.wiech@awf.gda.pl

dr Jakub Kortas
pok. 206
wew. 473
dyżury: poniedziałek 09:45 - 11:15 
e-mail:jakub.kortas@awf.gda.pl