Sport

XII Gdańskie Ergowiosła

11.12.2018

8 grudnia w gościnnych progach hali Gdańskiej Szkoły Szermierczej rozegrano po raz dwunasty Gdańskie Ergowiosła – zawody w wioślarstwie halowym. W kilkunastu konkurencjach wystartowało blisko 300 zawodników z Gdańska, Ełku, Iławy, Brdowa, Ostródy i Olsztyna.

Więcej...

Rewelacyjny tydzień tenisistów stołowych KS AZS AWFiS Gdańsk

23.10.2018

To był bardzo udany tydzień tenisistów stołowych KS AZS AWFiS Gdańsk. Tydzień temu 14 października w rozgrywkach LOTTO Superligi podopieczni Piotra Szafranka pokonali aktualnych drużynowych Mistrzów Polski PKS Kolping Frac Jarosław 3-1. Po tym spotkaniu można stwierdzić że liderem drużyny UNIA AZS AWFiS Gdańsk jest nowo pozyskany chińczyk Wei Shihao, który legitymuje się rankingiem 6 zwycięstw - 1 porażka.

Więcej...

X Regaty Mediów o Puchar NĆŻ AWFiS

26.09.2018

W sobotę 22 września odbyły się kolejne, X Regaty Mediów o Puchar NCŻ AWFiS. Mimo niesprzyjającej pogody, rywalizacja była zacięta, a zwycięzcą została załoga Panoramy AWFiS, odbierając puchar przechodni Radiu Gdańsk.

Więcej...

Podium Pucharu Świata, Enoshima 2018

19.09.2018

Załoga 49er Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek wywalczyli trzecie miejsce w regatach Pucharu Świata zaliczanych do cyklu 2019.

Więcej...

Polacy w czołówce po 1. dniu Pucharu Świata w Enoshimie

13.09.2018

Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zajmują 2. miejsce w klasie 49er po 1. dniu żeglarskiego Pucharu Świata klas olimpijskich w Enoshimie. Z kolei czwarty jest Radosław Furmański (RS:X), szóste są Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar (470), a 9. pozycję zajmuje Magdalena Kwaśna (Laser Radial).

Więcej...

PRAGA - MILLER WYGRYWA

25.07.2018

W dniu 22.07.2017 zawodniczki Sekcji Judo KS AZS AWFiS Gdańsk wzięły udział w Pucharze Europy w Pradze (CZE). Rewelacyjnie walczyła Karolina Miller (-70 Kg), która wygrała wszystkie turniejowe walki i stanęła na najwyższym stopniu podium osiągając najlepszy życiowy rezultat. 7 miejsce padło z kolei łupem Katarzyny Madajewskiej (+78 kg).